Reference

Jsme hlavní dodavatel cateringu pro sponzory HC Olomouc na extraligových zápasech. Pravidelně spolupracujeme s Univerzitou Palackého v Olomouci, kde zajišťujeme catering na konference, semináře, workshopy a katederní oslavy.

HC Olomouc
Právnická fakulta
Přírodovědecká fakulta
Cyrilometodějská teologická fakulta

Reference od našich zákazníků

"Pana Brodu jsme si vybrali na základě doporučení a musím říct, že to byla nadočekávání dobrá volba. Podávané pokrmy byly velice chutné, jak na hostině, tak na rautu. Co se týká samotného rautu, tak zaslouží obdiv. Velice chutné, lahodící i oku. Krásně nachystané a doplňované dle potřeby, takže jsme se opravdu o nic, co se týká pokrmů, nemuseli starat. Každý host si přišel „na své“ a celková skladba rautu byla perfektní. "


Manželé Rudolfovi - Štěpánov

"Pan Broda připravil excelentní odpolední raut na naší svatební hostině, který byl přesně podle našich představ. Perfektní spolupráce, rychlá domluva a maximální vstřícnost, díky nimž byla naše svatba bez jediné chybičky. Můžeme jen doporučit."


manželé Schnapkovi - Olomouc

"Pan Tomáš Broda pro Veslařský klub Olomouc pravidelně zajišťuje stravovací a cateringové služby na nejrůznější akce a to i do počtů hostů."

"Všechny zajišťované služby, jak po stránce kvality a výběru hodnotíme velice kvalitně, jelikož dokáže vystihnout dané akce i jejich stravovací návyky."


ing. Jiří Slepička, předseda a jednatel - Olomouc

Galerie

Prohlédněte si výběrové fotografie z našich akcí